она што се случи со tangiers казино

route 66 казино алб nm

Yoshitaka "Nobita" Naito на Chiba, Јапонија, е без пораз мешани боречки уметник со совршена 10-0 рекорд.Тој има четири победи, со поднесување и еден нокаут под појасот.На 32-годишен, кој направи име за себе во Јапонија е светски познати Korakuen Сала се натпреваруваат како Shooto featherweight шампион, ќе се борат надвор на неговиот мајчин Јапонија за прв пат, и тоа ќе биде во натпревар за ЕДНА Strawweight Светското Првенство против Тајландски titlist Dejdamrong Sor Amnuaysirichoke она што се случи со tangiers казино. Bunrad сака да пипер противници со тешки раце штрајкови и моќни удари, искористување неговиот свет-класа Muay Тајландски да заработи тешко се бореле победи. 41-годишниот Muay Тајландски ветеран Yodsanan "Малку Тајсон" Sityodtong на Тајланд е што неговото враќање на професионални мешани боречки вештини натпревар по краток ангажман во ЕДЕН Шампионатот назад во 2012 година она што се случи со уживаат казино во атлантик сити. Ataides, 29, нанижани заедно осум директно победи пред наидувате на својот прв неуспех, но се уште останува на сила за да се смета со на средна.Со огромна чип на неговото рамо, Ataides изгледа да се врати на вистинскиот пат со победата над својот следен противник, Marcin Prachnio она што се случи со stardust казино. 38-годишниот Kazunori Yokota на Chiba, Јапонија, е мешани боречки вештини тела со повеќе од 12 години на професионална борба искуство под појасот.Тековната Длабоко featherweight шампион, Yokota е една од најтешките борци во поделба.Тој спортови ѕвездени рекорд од 25 победи и пет порази, а ќе се прави неговата ЕДЕН Шампионатот деби во звање рунда против актуелниот ЕДЕН Featherweight Светски Шампион Marat Gafurov.Русија е Timofey Nastyukhin има notched серија на жесток завршува, бидејќи се приклучи ЕДЕН Шампионатот, вклучувајќи прекин победи над врвни борци Едуард Folayang и Yusuke Kawanago.Иако тој падна помалку од победа во неговата последна рунда против Херберт Изгореници, Nastyukhin сега се враќа во акција против еден од најголемите имиња во Азија ММА кога тој е впечатлива специјалист Роб Lisita. ДВЕ СВЕТОТ ШАМПИОНСКАТА ТИТУЛА НАПАДИ во СОБАТА ЗА ЕДНА: КРАЛСТВО НА ШАМПИОНИ 07 април 2016 – Бангкок, Тајланд: најголемиот спортски медиуми сопственост во Азија историја, ЕДЕН Шампионатот™ (ЕДЕН) ќе се одржи својата историска в.д route 66 казино алб nm.