најдобри места за да победи онлајн

богатство на островот казино mn вклучена мени

Четврток, 22 јуни, 2017 (СИДНЕЈ, АВСТРАЛИЈА) NextGen Игри, независните игра студио на NYX Игри Група (TSX-V: NYX), започна 21 слотови игри со PokerStars њу џерси, на Amaya Inc. (NASDAQ: AYA; TSX: AYA) бренд во Њу Џерси, САД.На располагање да се игра на двата мобилни и десктоп, игрите се на прв да започне на PokerStars Казиното њу џерси преку NYX Игри Група е Отворена Гејмерски Систем (OGS™).Овој најнов потфат се протега долгогодишниот партнерство помеѓу компаниите, кои делат заеднички цел на проширување во регулирани територии и зајакнување на нивните меѓународни профили како лидери во дигитални игри.Докажано класици како Лекар Љубов и Луд Луд Мајмун се во живо, заедно со последни хитови Двојно Игра Superbet и Горила Одат Дивите.Лиценциран наслови Една Вечер со Холи Медисон и Џејмс Дин, се очекува да биде силна изведувачи од NextGen е голема брендирани содржината на каталогот.Дејвид Џонсон, Главен Комерцијален Директор на NextGen Игри коментира: "NextGen е воодушевен да го лансира својот прв игри во Њу Џерси со нашите блиски партнери на PokerStars.Овој најнов развој понатаму цементи успехот на нашата стратегија за проширување на односите во регулирани територии додека расте нашата меѓународна профил како лидер во дигиталните содржини одредба." Основана е во 2001 година, PokerStars е најголемиот светски онлајн покер сајт, и има седумнаесет локални лиценци и игри одобренија.Дополнително, од неговото лансирање во Q4 2014 Година, PokerStars, Казино стана еден од најголемите светски во однос на активни играчи. Bo Wänghammar, генерален Директор на PokerStars Казино Операции, рече: "Ние сме многу среќни да понуди доверливи NextGen содржините на нашиот PokerStars играчи во Њу Џерси.Оваа најнова целосно лиценцирана започне поддржува нашата цел обезбедување лидерска позиција во онлајн казина низ целиот свет." ЗА NEXTGEN ИГРИ во Сиднеј врз основа група студио NextGen Игри се создаде и да дава исклучителни слот за игри со докажано перформанси и игра долговечност за партнери и играчи.Основана во 1999 година, NextGen Игри пионер платформа-независен содржина испорака и беа последните приматели на Дигитални Игри Иновации награда за слот 'Вештерка Pickings' во Глобалната Гејминг Награди најдобри места за да победи онлајн. NextGen Игри се дел од NYX Игри Група Ограничен, водечки дигитални игри на услуги, со седиште во Лас Вегас, САД, со персонал од повеќе од 1100 вработени на глобално ниво најдобри места за да победи на вистински пари. NYX испорачува вредност со почитување на највисоките стандарди на услуга на клиентите, probity и одговорност. NYX има една од поширока дистрибуција бази во индустрија, со над 200 единствени клиенти.На наградуваниот NYX OGS™ (Отвори Игри System), која овозможува licensees поткрепа на најдобрите-на-раса, мулти-продавач казино содржини од целиот свет, е поздравен и да биде на индустријата за пазарот на водечките игри нудат.Од своја студија и широк партнерот мрежа на иновативни трети лица добавувачи, NYX нуди клиенти најширока портфолио на содржини достапни, со пристап до над 2000 игра наслови, преку OGS™.Покрај тоа, NYX е наградуван спортски обложувања поделба OpenBet се користи и доверба од страна на водечките спортски книга оператори, со својот обем и перформанси светски познатиот.Во 2016 година, на OpenBet sportsbook обработени повеќе од две милијарди облози и да го скрши нови рекорди во 2017 Големиот Национален, каде што се обработуваат 68,000 облози-по-минута. NYX Игри Група Ограничена е на листата на TSX Venture Размена под симболот TSXV: NYX.За повеќе информации за група посета: www.nyxgaminggroup.com ЗА POKERSTARS ЊУ ЏЕРСИ PokerStars њу џерси е локално управувани верзија на светот повеќето популарни онлајн покер сајт, PokerStars.Во PokerStarsNJ.com играчи физички присутни во Њу Џерси може да се доживее и да уживаат во истата игра светска класа, услугата на купувачи, и игра интегритет дека PokerStars е понудена на глобално ниво за речиси 15 години. PokerStars њу џерси работи во врска со својот партнер, Одморалишта Казино Хотел во Атлантик Сити, и нуди, како покер и казино игри онлајн на www.pokerstarsnj.com на играчи кои се физички се наоѓа во државата богатство на островот казино mn кампување. PokerStars њу џерси користи на глобално ниво основани возраст и локација за верификација на заштита, играчот фонд заштита преку сметка на публиката, и се одговорни игри практики за да го надгледува и контролира плеер активност.Игра Одговорно!За повеќе информации за одговорен игри ве молиме посетете ја нашата веб страница на https://www.pokerstarsnj.com/about/responsible-gaming/ PokerStars њу џерси е во крајна линија која е во сопственост на Amaya Inc богатство на островот казино mn вклучена мени.

(Nasdaq: AYA; TSX: AYA) богатство на островот казино mn бафет. Amaya НИ Услуги се Ограничени, подружница на Amaya Inc., е интернет игри на операторот на Установи за Дигитални Игри ДОО (d/b/a "Места"), која е надлежен и регулирани од страна на Њу Џерси Поделба на Игри за Спроведување на законот.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.