е холивуд казино во толедо чад слободни

gananoque казино новогодишната ноќ

Раш Улица Продукции се претстави планира да лансира нова ТВ серија во пролет. 'Конечната Табела' ќе функција некои од игрите darlings, да се сними на часовникот и времето банка чип.Кога Раш Улица Игри е Тод Андерсон најави планира да лансира Покер Ноќ во Америка (PNIA), назад во 2013 година, покажуваат беше hailed како " еден на еден вид.' Ајде да се направи тоа, 'две од еден вид.' Раш најави планира да ја лансира втората покер ТВ шоу.Тоа ќе биде наречен " Конечната Табела.' Тоа ќе деби на националната телевизија во пролет.Детали за игра се кратки, но ние знаеме акцијата ќе бидат вклучени време банка чипови, 60-вториот истрел часовникот, и ветување за привлекување на некои од " некои од најголемите личности во светот на покер.' Тоа е време за Мет Glantz да почнете да заработуваат својата плата е холивуд казино во толедо чад слободни.

Glantz беше ангажиран како покер соба советник и покер скаут за PNIA.Јас сум сигурен дека неговиот дар на вилка ќе се користи за да се донесе најголемите играчи во играта за 'Конечната Табела.' Шоуто карактеристики снимките снимени за време на претходните шест месеци вклучувајќи конечна табела одигра на Вртење Камен Одморалиште Казино во Њујорк.Понатаму покриеност беше прикован надолу на Canterbury Парк во Минесота, Реки Казино во Питсбург, и Хард Рок Казино во Флорида.Раш Улица Продукции Претседателот Тод Андерсон објави во соопштение дека ќе има 21 еден час покажува емитувана во 2016 година е холивуд казино joliet отвори. A $1m Гаранција Главниот Настан на Choctaw Казино ќе функција.Тука е тековниот распоред за Март и април 25 февруари–Март 7: Canterbury Парк – Shakopee, MN Март 1-14: Мериленд во Живо!Казино – Балтимор, MD април 1-4: Реки Казино – Питсбург, ПА април 8-11: SugarHouse Казино – Филаделфија, ПА април 7-27: Choctaw Casino Resort – Durant, ОК На Мажите и Жените за Микрофонот Раш Улица Продукции да се стави многу време и напор во талент кој ќе се повикува на акција.Најголемата ѕвезда ќе биде Фил Hellmuth.На 14-за време на Светската Серија на Покер (WSOP) бразлетна победникот ќе биде главен коментатор.Приклучи На Покер Детиште ќе биде Тимот на PokerStars Про Џејсон Somerville.На Грч сензација е брзо да стане најбараните радиодифузер во покер по успешно stints на микрофонот на WSOP и Европската Покер Турнеја (EPT).Има уште.На плеј-од-плеј акција ќе се нарекува од страна на Марија Хо и Дејвид Tuchman.Хо е можеби еден од најпрометните покер играчи во бизнисот.Таа е лицето на Битката на Малта, има договор со Покер Централна, и ќе ја преземе контролата на Лос Анџелес Зајдисонце на Глобално Покер Лигата (GPL) е холивуд казино во tunica затворање. Tuchman е поранешен Скај ТВ МАК домаќин, и има работено со WSOP и PokerStars за подолго време сега gananoque казино новогодишната ноќ.

"Ние сме многу возбудени што се носи оваа нова програмирање на националната телевизија," рече Извршниот Продуцент Dustin Iannotti. "Планираме да ги преземат одредени ризици за да се обиде и да се поднесе жалба до поширока мејнстрим публиката.Шоуто ќе биде уникатен и да се фокусира на забава, изграден околу еден покер игра.Тоа ќе биде за разлика од нешто што некогаш биле произведени пред во покер." Имав среќа доволно да се зборува за Iannotti во лето, каде што се зборуваше за неговите планови да се започне новата ТВ емисија наречена Покер Ноќ: Турнеја, фокусирајќи се повеќе на животот на играчите ganar ал покер дејвид sklansky epub. 'Конечната Табела' мора да се покаже.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre ganadores де сан мануел казино.