Gananoque казино новогодишната ноќ

казино сан pablo отворен денес

Како Голема Игра – најголемиот НИ коцкање настани на годината – unrolls, првиот НИ multi-channel спортски коцкање мрежа VSiN (Вегас Статистика & Information Network) ќе се подготвува за лансирање со помош на две спортски медиуми легенди.Поставена во сопствени студио вградуваат во sportsbook на Јужна Точка во Вегас, VSiN ќе биде наскоро доставување на вести, статистика и анализа од легендарниот sportscasters и oddsmakers на сите спортски и обложување aficionados.Според најавата, мрежата ќе, за прв пат, да обезбеди "непристрасно" информации и стручни анализи преку голем број на канали, вклучувајќи ги и социјалните медиуми, во живо стриминг, интернет, радио и мобилни технологии.Официјалниот почеток датум е поставен за оваа февруари 27, но нејзиното прво емитување ќе биде веднаш пред Superbowl, во 3PM ЕТ/пладне PT на недела, февруари 5, кој ќе биде хостиран од страна на ESPN легенда Брент Musburger gananoque казино новогодишната ноќ. Musburger, исто така, ќе насловот на мрежата, заедно друг sportscasting икона Ал Bernstein, и од нив редовно ќе биде домаќин на своите емисии ganar ал покер дејвид sklansky epub. Bernstein на шоу ќе трае од 3-5 ПОПЛАДНЕ И/пладне-2PM PT секој ден, додека Musburbger ќе биде домаќин на дневни шоу од 6-8PM ЕТ/3-5 ПОПЛАДНЕ PT, четврток до понеделник.Двете sportcasters ќе биде придружуван од голем број на успешниот oddsmakers, вклучувајќи Крис Andrews, Вини Magliulo и Џими Vacaro, за да се обезбеди ексклузивни информации и за да увиди дека нема да се најде на друго место.Мрежата исто така ќе обезбеди асортиман на избор за да одговара на секој гледачот обложување стилот и неговите уредничкиот тим ќе ги вклучат и други индустрија ветерани како Мет Youmans и Норма Кларк.Коментирајќи во врска со огласот, Брајан Musburger, Брент е внук и претседател на VSiN, рече дека тие беа воодушевени да се носат заедно како тим кој може да "се илустрира легитимитетот и наука" на пазарот, вели тој, да се имаат досега е "под-служи". ganadores де сан мануел казино.