бесплатни онлајн покер или казино светот

не слободен залог блек џек има подобри шанси

Дејвид Charnock е ангажиран како нов Бизнис, Директор за Развој на латинска Америка регион, во еден од водечките како и награда за победа i – Игри технологија платформи и спорт – обложување услуги оператори во FSB организација.Оваа вест се скрши грбот на четврток, 29 јули, 2021 кога иновативни и електричен спортски обложувања и јас – Игри платформа снабдувач објави оваа голема вработување одлука што ја зајакнува нивната крајна позиција длабоко во брзо – проширување на латинска Америка пазар.Оваа нови вработи на FSB именување на водечка индустрија како ветеран Дејвид Charnock да стане нивниот следен Бизнис Менаџер за Развој за латинска Америка регион, го прави совршена смисла на хартија.Дејвид Charnock Бизнис Позадина Charnock е grizzled ветеран од i – Игри на среќа / спорт – обложување индустрија кои ги носи со себе над 30 – години на меѓународните искуства кои што вклучува и – повеќе од една деценија на директни нозе – на – на – цемент engrossment во gritty латино-Американскиот пазар.Пред овој состанок, Charnock претходно претпоставува високи улоги во TCS Јован Huxley организација која само така се случува, да се биде еден од водечките производители на светот е извор на крај – до – крај живеат игри решение производи и услуги.Давид се приклучи на возбудлива и мотивиран тим на FSB следниве 8 – години на изградба на своите сопствени бизниси во текот на општествени претпријатија, како и дигитален маркетинг / филантропијата во тој конкретен регион.Дејвид е последната работа цел се состоеше од него потекнуваат и раководење со фондацијата, која работи со бездомници и на зависници на темно, пусто, опасни и деструктивни улиците на Сан Хозе, костарика бесплатни онлајн покер или казино светот. Charnock сега ќе биде тешко се наоѓа, како и со седиште надвор од FSB – Сан Хозе испостава каде се добро воспоставени Englishman (Дејвид Charnock) ќе бидат одговорни за постојано напредува во нагорна движење, кое оваа онлајн i – Игри на среќа соработник има воспоставено и насладувал во целиот регион.Се должи на фактот дека Charnock е целосно да се зборува на јазикот на разни дијалекти на шпански за да одат заедно со неговиот солидно познавање на зборуваат француски, португалски, и италијански, еден од Дејвид примарните одговорности ќе биде да се користи наградуваниот онлајн игри и спортови – обложување платформа технологии кои FSB поседува, со цел да се приспособат и да се воспостави долгорочни врски со потенцијалните партнери во Централна и Јужна Америка региони на светот, како и на Карибите бесплатни онлајн покер бонус без депозит. Charnock во моментов е сега работи прецизно и внимателно со FSB е Главен Приходи Службеник во Иан Фриман и Роб Вилер кој е Остатокот од Светот Развој на Бизнис Директор во рамките на организацијата.Се очекуваат големи проекти за проширување да се појават сега дека Дејвид Charnock има зафати во оваа нова и возбудлива кариера цел со една на водечка индустрија на игри услуги во целиот свет.Медиумите Изјави Од Шефот на Приходи Службеник на FSB, Иан Фриман, изјави, "Дејвид е искуство и длабоко разбирање на LatAm пазарот ќе биде голема предност за FSB како што конкурираат за да продолжиме со нашите моментум во регионот.Латинска Америка нуди голем потенцијал за напред – размислување, предизвикувач организација како FSB, и Давид ќе ни помогне да се вози нашите технологии и услуги во регионот за да се овозможи операторите да ја испорача најдобро можно искуство на своите играчи.Нашите зголемено присуство во LATAM е уште еден показател за нашиот расте глобалната стапало во она што е брза возбудлива година на FSB.Јас со нетрпение очекуваме да работиме со него тесно како што имаат за цел да се изгради врз оваа динамика и цемент нашата репутација како еден од најбрзо растечката глобална платформа на услуги." "Јас сум воодушевен да се приклучи како иновативна, возбудлива компанија прави голема игра во латинска Америка не foxwoods имаат виртуелен blackjack. FSB е амбиции се има за сите да видат и јас сум возбуден да се игра клучна улога во нивниот LATAM патување.Јас сум во потрага напред за подигнување мојата мрежа на контакти во регионот и да се помогне во изградбата на воспоставени односи FSB имаат во регионот вистински да ги покажат своите пазар – водечки производи и услуги," Дејвид Charnock, на новоименуваниот Развој на Бизнисот Директор на латинска Америка регион на FSB, изразена. не слободен залог блек џек има подобри шанси.