отварање на казиното ca noghera

она што казино е најблиску до boardwalk сала во атлантик сити

JCM Изложуваат во Говорница #200 ЛАС ВЕГАС (септември 5, 2018) – игри На пазарот во латинска Америка се менува постојано, и JCM Глобалната ќе биде изложена иновативни производи кои помагаат да се поврзете на операторите да играчи на SAGSE отварање на казиното ca noghera.

JCM ќе биде во кабина #200 во SAGSE, изложен бил validators, принтери, и системи кои ја зголемуваат безбедноста и играч погодност низ казино отварање на казиното gran via мадрид. "JCM продолжува да напредува во трансакцијата простор со производи како нашите PromoNet кат-широк couponing систем кој дава право на уште подобри врските помеѓу операторите и играчи", рече JCM латинска Америка Развој Претставник Диего Mejia. "Освен тоа, бидејќи бил валидација е во сржта на нашиот бизнис, JCM работи напорно за да остане пред технологија развиена од страна на фалсификаторите и други криминалци." JCM е безбедна бил валидација решенија започнување со наградуваниот iVIZION бил валидатора, кој со својата ЗНД технологија скенира повеќе од 9.5 милиони податоци точки на секоја забелешка, два пати на најблискиот конкурент.Својата моќна комбинација на оптички и механички сензори и механички анти-риболов технологија нуди врховниот заштита.Други JCM бил валидација решенија вклучуваат TBV™ масовно забелешка внесувач, која дава оператори додадена погодност на прифаќање повеќе белешки и валути истовремено; на iPRO-РК™ забелешка-рециклирање бил валидатора; и RDM™, која врши депозити во шест ноти во секунда.Играчот погодност се зголемува со JCM е GEN5™ термички печати и нејзините брзо, флексибилно и моќни печатење управувано од страна на повеќе меморија и побрз печати брзина.
JCM е систем на производи вклучуваат PromoNet™, кој обезбедува кат-широк промотивни couponing да carded и uncarded играчи apenas во слотот на мемориската не работи. JCM е BlueWave DX фирмверот испратите алатка која им овозможува на корисниците брзо да се ажурира бил валидатора фирмверот со помалку прекини.Посета JCM на стојат #200 во SAGSE и на интернет на www.jcmglobal.com и се приклучат JCM на Facebook, Скопје, и Твитер.За JCM Глобалната JCM Глобал е водечки светски трансакција технологии снабдувач за банкарството, трговијата на мало, киоск и игри индустрии.Со ненадмината услуга и поддршка, JCM Глобал е доверлив од страна на оператори, производителите и integrators на шест континенти.Нејзината широка линија на наградуваниот производи сет на глобални стандарди со земјата-кршење периферните трансакција компоненти.За повеќе информации, посетете ја www.jcmglobal.com она што казино е најблиску до boardwalk сала во атлантик сити.

Contact: Павле Speirs-Претстави, Штајнбек Комуникации [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre она што казино е најблиску до бомонт тексас.