Tschechien furth im валд казино

демонот е душите 2 чудо слотови

EQ обезбедува табела-игра-bonusing технологија, маса игри, baccarat резултати следење и џекпот конективност производи во повеќе од 300 казина во 30 земји, според својот корпоративен веб-сајт tschechien furth im валд казино. EQ е цена на акција повеќе од двојно по договорот беше најавено, со акции затворање на CAD0.37 по единица во средата.Фирмата е на листата на Канада TSX Venture Размена на јавен капитал пазар за новите компании tsc шварц злато казино hemsbach. #8220;Нивните [DEQ е] основана и високо-вршење на библиотека на маса игри, табела progressives, и случаен bonusing системи ќе ја засили нашата придонеси, да додадете нашиот периодични приходи база, и да се обезбеди дури и повеќе начини за казина, за да се вклучат играчите преку Научни Игри' голема крај-до-крај казино портфолио", рече Научни Игри постар заменик претседател за на маса и нови производи, Роџер Снег, во изјава вклучени во соопштението.e додаде: "Ние сме особено возбудени околу DEQ е EZ Baccarat [на сликата], водечки светски baccarat бренд, со речиси 800 маса игри во 150 казина во светот." ccording на печатот, DEQ генерирани приходи на CAD9.5 милиони евра и бруто добивка од CAD8.1 милиони евра за 12 месеци до 31 Мај 2016 година. tsc p1 слотови на округот.