Bluewater казино во паркер аризона

клуб лава вртење камен казино

Водечките обложување на услуги за да започне иновативни обложување производ понеделник на 28 јануари 2019 – SIS, водечки провајдер на 24/7 обложување услуги, ќе претстави нова земја-кршење обложување производ на МРАЗ Целосно Игри 2019, заедно покажат на својата неодамна започна 24/7 Live Обложување Канали.Во МРАЗ Стојат S2-180, делегатите ќе бидете во можност да дознаете повеќе за иновативни нови игри производ, оптимизиран за sportsbooks.Новиот краток форма обложување на производот, ќе ви помогне да се вози клиент стекнување и задржување за оператори низ целиот свет, со својот иновативен живеат игри искуство, оптимизиран за предучилишно игра и во-игра обложување.
SIS се планира откривање на нов производ на својот штанд на 12pm на вторник, 5 февруари, дозволувајќи им на делегати за да ги видите возбудлива нов производ.Исто така ќе постојат можности да се влезе во една награда се подготви да се победи пари!Извршниот ДИРЕКТОР на SIS, Ричард Ames, рече: "Ние сме возбудени за да се открие нашите иновативен нов производ на МРАЗ.Додека се случува во специфични детали во моментов ќе ја расипам изненадување, ние сме убедени дека нашите земјата-кршење нови игри производ ќе поднесе жалба на операторите и bettors, capitalising на еден од индустријата најбрзо растечките verticals." Таму ќе биде медиумите брифинг на стојат S2-180 во 12pm на вторник, 5 февруари каде SIS Производ Директор, Павле Witten ќе покажат на нов производ, и објасни како тоа ќе помогне да се вози пораст на приходите за операторите bluewater казино во паркер аризона. A Q&A сесија ќе следат и интервјуа може да се бара однапред.Да NIELSEN, или книга интервју, ве молиме контактирајте со: [email protected] bluewater одморалиште и казино аризона. SIS Прес-Брифинг 11:50 – Пристигнување и регистрација 12:00 – Презентација & Q&А со Павле Witten 12:15 – Живо демонстрации започне 15:00 – Живи демонстрации крај за Да видите искористиш приликата преглед за лансирање, кликнете овде.За SIS SIS (Спортски Информации Услуги) е доверлив партнер на глобалната обложување индустрија за над 30 години, снабдување кратка форма обложување содржина на интернет и мало обложување оператори.Нашите коњ и greyhound трки содржина може да и помогнат на клиентите ангажирани и да се зголеми живеат време на интернет и во продавница клуб холивуд казино крајбрежје wa.

SIS обезбедува оператори со крај за да го завршите решение за коњ и greyhound обложување вклучувајќи податоци, живи слики, цени и деривати, создавање на обложување на настани за да помогне да се вози профитабилна продажба.За повеќе информации за SIS ве молиме посетете ја www.sis.tv клуб лава вртење камен казино. Get најновите коцкање вести од Калвин Ayre клуб im казино баден-баден.