како да се победи во рулет во казино

волшебникот од оз слот машина онлајн

Британскиот букмејкер Ladbrokes Корални има објавено првата целосна година бројки за 2016 година како се спои компанија.Минатата година $3.4 bn спојување видов заеднички компанијата оперативна добивка се зголеми 22% да £264.3 m, потпомогнат од растот во својот дигитален и Европските малопродажни бизниси, и покрај се плаќа во голема мера и на бројот на кориснички-friendly спортски резултати кон назад, до крајот на годината.Приходи се зголеми од 11% за да £2.3 bn, помогна со 24% зголемување на приходите на своите Европски малопродажни бизниси, која се состои од брендови како што се Eurobet Италија, Ladbrokes Белгија, Ирска и шпански заеднички Sportium.Дигитални приходи доаѓаат од канали, како што се Ladbrokes.com, Корали.ко.велика британија, Galabingo.com и Galacasino.com се нагоре од една третина за да £666m.Главен Извршен Џим Mullen коментари на резултатите: "Ова е многу успешен старт за Ladbrokes Корални Група.Двете Ladbrokes и Корални влезе на спојување во ноември со добра динамика, и заедно доставени силна полно работно година финансиски перформанси како да се победи во рулет во казино. "Нашиот план е едноставно.Ние сме фокусирани на градење на водечките multi-channel искуство развиена од страна на двете марки, што ригорозни пристап до податоци-управувано маркетинг и да се осигура дека нашите производот обезбедува една од водечките клиент искуство како да се победи во рулет обложување стратегии. "Ние ќе го разгледаме поткрепа на нашите постоечки искуство во меѓународните пазари за да се вози за понатамошен раст и користите нашите значително зголемен обем во технологијата да се развијат нови производи и распоредување низ зголемена група.Ние ќе ја испорача ова со цврста заложба за одговорен коцкање и здравјето и безбедноста." Акции во спои компанија се крева околу 15% во изминатата година, кои се надвор вршење на двете Вилијам Хил и Paddy Power Betfair текот на тој временски период.Сепак, акции падна 3% во раните утрински часови тргување по резултатите биле испратени.Интеграција на две бизниси сега се очекува да се произведува "повисока цена на петлите" од поблиску £100 од 2019, надградени од почетното водство на г 65m. волшебникот од оз слот машина за слободни не преземете.