монте казино 10 pin боречка

е златен меса казино во guymon оклахома отвори

Во понеделник Навечер Фудбал глави во Заливот Областа оваа недела, како на Кливленд Browns патување да се соочи со San Francisco 49ers во matchup на тимови кои доведоа нивните поделби внесување Недела 5 на МАК сезона.За Browns, тие имаат можност да го продолжат силно покажувајќи од патот underdogs оваа сезона.На 2-2 Browns внесете понеделникот игра пет-точка underdogs во повеќето книги.Над/под во играта е 47 поени.Преку Недела 5 е недела игри, патот кучиња беа импресивен 34-16-1 против ширењето на оваа сезона, според TeamRankings.com.Патот тимови отиде 6-4 во четврток и недела, со пет од оние тимови победа целосно.Играта ќе започне во 8:15 часот ЕТ и на воздухот на ESPN.Постојат неколку причини зошто Browns изгледаат привлечни за во понеделник навечер.За почеток, Кливленд две победи оваа сезона имаат и дојде на патот, кој вклучува убедлив 40-25 победа минатата недела во Балтимор.Ник Chubb истрча за 165 метри и три touchdowns, и вториот-годишниот одбранбен Бејкер Mayfield заврши 20-на-30 поминува за 342 дворови и резултат монте казино 10 pin боречка.
Chubb може да имаат тешкотии со удвојување на напорите против одбрана кој им овозможува на само 75 метри игра, но Mayfield може да се најде на воздушен напад на располагање, особено како Сан Франциско ќе бидат без почеток cornerback Ahkello Витерспун, кои sprained неговата нога пред две недели против Питсбург.Витерспун повреда може да се отвори повеќе можности за Browns приемник Odell Бекам Jr е златен месечината казино се отвори. Во минатата недела победи против Гаврани, на Browns ѕвезда wideout фатени само две додавања, како што беше двојно да бидат ставени во тим за најголем дел од денот.Меѓутоа, што е дозволено Mayfield за да се поврзете со Џарвис Landry, кои се фатени осум поминува за 167 метри.Ако тимови се случува да се фокусира на тоа, тоа ќе биде долг ден за мене, но ние ќе излезе каде што ние треба да се," рече Бекам е златна грутка казино се отвори. "Како што реков, тоа е за ставање ни се во позиција да се стигне до плејофот." Додека Mayfield се уште е многу млад, поранешен Heisman Трофеј победник е правење на својот четврти настап веќе во прикажана во вечерните.Тој е брзо да стане анти-Енди Далтон, како тој го освои својот прв три започнува во ноќно време игри.На 3-0 49ers се доаѓа надвор рана bye недела.Понеделник, сепак, ќе го одбележи Niners најтешките тестови од далеку.Три екипи Сан Франциско има играно – на Тампа Беј Buccaneers, Синсинати Bengals, и Питсбург Steelers – се комбинираат 3-12, а тоа вклучува Steelers победа над Bengals минатиот понеделник.На Niners имаат освоено благодарение на одбрана дека е меѓу најдобрите во запирање на кандидира и да помине.Секундарната ќе добиете тест во својата прва целосна игра без Витерспун, кој тимот се очекува да го пропушти еден месец на акција е златен меса казино во guymon оклахома отвори. "Тој е покривање многу добро" 49ers тренер Кајл Shanahan им кажал на новинарите по Steelers победи пред две недели постои слотови стан кој плаќа вистински пари. "Тој е играв многу физички, премногу.Јас мисла (наспроти Steelers) е веројатно неговата повеќето физички игра што сум го видел него го имаат.Тој е правење tackles, фрлање неговото тело околу, и тој е покривање многу добро на целата година." Додека 49ers имаат освоено шест од своите последните осум натпревари, тие се само 1-3 против ширењето на нивната последните четири дома игри. има слот машина emoji на iphone.