игри на блек џек за слободни

црвени знамиња на проблемот коцкање

Хонг-Конг-врз основа на независна игри студио AvatarUX започна својата следна PopWins наслов, WildPops, преку неговото партнерство со Yggdrasil Игри предводник на YG Студиската програма.Новиот прилог на шведската оператор слот нудејќи го прави користењето на Азија инвеститорот PopWins механичар, кој гледа победа симболи 'менито што се' и се заменува со еден пар на нови симболи.Симболите може да се задржи проширување за секој cascading победи на еден спин, ramping до неверојатна победа потенцијал.Карактеристиките на играта: За секој седми Поп, играта додава мултипликатор, што значи дека еден спин може да се трансформира во големите победи онолку долго колку што се Појавува, не и на ролна мрежа држи расте.Ако играчот треба да земја три победи, истовремено, тие се активира две случајни дивините, кои потоа ќе се повторува на секои три последователни победи, отворајќи го патот за уште поголем број на се Појавува.Предизвикувајќи бонус круг ќе се случи ако репортажите да прерасне во седум колони на високо ниво, кој награди играчите три екстра животи.Обично, не-win екранот ќе значи крај на мултипликатор, сепак, во овој случај, еден од три екстра животи се консумира и играчот е награден со ре-спин.Мултипликатор, во меѓувреме, останува да се стави во текот на целиот спин.Широк спектар жалба: Главата на Партнерот Стратегија и Извори за Yggdrasil Игри, Стјуарт McCarthy, се користи официјалното соопштение да коментира за нова порака.. игри на блек џек за слободни. "WildPops™ е забавно-пополнети нов прилог на Yggdrasil слот нуди и ќе поднесе жалба на широк демографски на играчи.Нашите YG Мајстори studios продолжи да им помогнам на границите на иновации и AvatarUX е не се разликува со својот фасцинантен графика и возбудливоста PopWins™ механичар кој се покажа како многу популарна со играчите." AvatarUX партнерство: Вистински пари и друштвени игри студио AvatarUX првично соработува со иновативни содржини на услуги преку својот предводник на Yggdrasil Играта на Серверот (YGS) Студиската програма во почетокот на февруари 2019 блек џек игри бесплатни онлајн.

Тоа беше четврта студио да се приклучат на програмата следниве Rabcat, поларната светлина, и Fantasma Игри.Третата титула започна преку ексклузивното партнерство, WildPops™ следи успешно ослободување на 33,614 начини да се победи видео слот, PopRocks во април 2020 година, и Лилит на данте во октомври минатата година.Исто така, зборувајќи за новата верзија, генерален Директор за AvatarUX, Марко Honney, додаде.. црвено количка за покер масата врвот. "Нашите најнови PopWins™ играта содржи сите возбудливоста возбуда на нашата функција механичар со забава тема и големи победи потенцијал.Било спин може да се добие Пукање започна и им даде на играчите возбудливоста искуства црвени знамиња на проблемот коцкање.
"Нашето партнерство со Yggdrasil продолжува да си одат од силата на сила и ние со нетрпение очекуваме да расте за многу години." црвено знаме флота слот машина.